×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  سه شنبه - ۲۴ مهر - ۱۳۹۷  
true
false

مدیر آموزشگاه هنرهای نمایشی “ماسک” شهرستان آمل از برپایی جلسات نمایشنامه‌خوانی در این آموزشگاه خبر داد.

مجید شعاعی در گفتگو با هنربرگ، با اعلام این خبر گفت پس از یکدوره اجرای موفق جلسات نمایشنامه خوانی آثار شکسپیر، در فصل دوم به خوانش و مرور چهار اثر از اکبر رادی خواهند پرداخت.

به گفته مدیر آموزشگاه ماسک، در هر یک از جلسات نمایشنامه خوانی یک اثر بطور کامل خوانده و اولین جلسه فصل دوم روز ۲۳ فروردین ساعت ۱۷:۰۰ با خواندن نمایش “روزنه آبی” آغاز خواهد شد. آثار بعدی این نمایشنامه نویس لبخند باشکوه آقای گیل، پلکان، ملودی شهر بارانی است که در برنامه نمایشنامه خوانی آموزشگاه ماسک قرار دارد.

در خواندن نمایشنامه ها با توجه به دعوت عمومی، هر یک از مهمانان می توانند در خواندن نمایشنامه شرکت نموده تا امکان استفاده از تجربه خواندن آثار بزرگان نمایشی برای همه فراهم باشد.

مجید شعاعی همچنین افزود: برای افزایش کیفیت جلسات فایل پی دی اف متون نمایشنامه اول هر هفته در اختیار علاقمندان قرار می گیرد تا پس از مطالعه متن، روزهای چهارشنبه حاضرین در جلسات با آگاهی و تسلط بر روی موضوع و متن اثر پس از جلسات به بحث و بررسی در خصوص آن بنشینند.

در صورت استقبال از این دوره از جلسات و جلسات مشابه، در انتهای دوره از یک کارشناس خبره ادبیات نمایشی دعوت بعمل می آید تا به بررسی نویسنده و آثار خوانده شده بپردازد.

علاوه بر دوره جدید نمایشنامه خوانی، آموزشگاه هنرهای نمایشی ماسک با همکاری گروه تئاتر ایرانشهر دوره های جدید بازگیری تخصصی خود را که شامل چهار ترم متوالی خواهد بود آغاز کرده کرده است.

علاقمندان می تواند برای حضور در جلسات و دریافت اطلاعات بیشتر آموزشگاه هنرهای نمایشی واسک واقع در آمل، خیابان رسالت، جنب بیمارستان ۱۷ شهریور، نبش کوچه رسالت ۳، پلاک ۱۷۷ مراجعه نمایند.

تلفن تماس: ۰۹۰۳۰۴۰۵۱۰۷

تلگرام: https://t.me/amoozeshgahmask

اینستاگرام: Amoozeshgah_mask

تجربه نمایشنامه خوانی در آموزشگاه هنرهای نمایشی "ماسک" آمل. هنربرگ

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false