×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  سه شنبه - ۲۴ مهر - ۱۳۹۷  
true
false

راهیابی نویسنده مازندرانی به مرحله نهایی نخستین جایزه ملی باستانی پاریزی کتاب “نیمای تبری” تالیف منصور علی اصغری؛ شاعر و نویسنده مطرح مازندرانی، به مرحله نهایی نخستین جایزه ملی باستانی پاریزی راه یافت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران، این کتاب که برای نخستین بار به بررسی موضوعی اشعار مازندرانی نیما یوشیج در دفتر «روجا» می پردازد محصول پژوهش ١۵ ساله این نویسنده مازندرانی است که توانست به مرحله پایانی جایزه ملی دکتر باستانی پاریزی راه یابد.
شایان ذکر است: مقاله ای مرتبط با موضوع همین کتاب نیز به قلم همین نویسنده توانست رتبه برتر بیستمین جشنواره سراسری مطبوعات و خبرگزاری های کشور را به خود اختصاص دهد.
منصور علی اصغری سابقه دبیری و نظارت علمی همایش های ملی و بین المللی نیما یوشیج، طالب آملی، سلمان هراتی و امیرپازواری، همچنین دریافت جوایز مختلف ادبی را نیز در کارنامه علمی و پژوهشی و ادبی خود دارد. کتاب : «سپهری سالک شاعر» نیز دیگر تالیف این نویسنده است.
گفتنی است: جایزه دکتر باستانی پاریزی، یکی از جوایز مهم علمی و فرهنگی کشور است که درمحورهای: تاریخ ، فرهنگ و ادب عامه  و مردم شناسی برگزار می شود.


هنربرگ؛ حامی هنرمندان

گزارشگر فعالیت های هنری خود باشید.

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false